Stelaże do łóżek

Jeżeli zależy nam na komforcie snu i wypoczynku, stelaż jest najistotniejszym obok materaca elementem, od którego zależy wygoda i funkcjonalność łóżka. Stelaże do łóżka pełnią bardzo istotną role, jaką jest równomierne rozłożenie nacisku naszego ciała, co nie tylko poprawia jakość odpoczynku, lecz również przedłuża żywotność materaca. Zapewniają również właściwą cyrkulacje powietrza, co zapobiega namnażaniu się bakterii oraz roztoczy szkodliwych dla naszego zdrowia.

W naszej ofercie znajdziesz drewniane stelaże do łóżek o różnych rozmiarach, wykonane z wysokiej jakości elastycznych listewek. W zależności od potrzeb i osobistych preferencji proponujemy prosty stelaż drewniany lub stelaż z regulacją twardości i wysokości. Ten ostatni z pewnością przypadnie do gustu osobom, które ze względu na stan zdrowia dużo czasu spędzają w łóżku, albo po prostu lubią spędzać czas leżąc z książką czy oglądając przed snem telewizję. Posiadamy w sprzedaży drewniane stelaże do łóżek, które pozwalają na regulację pozycji zagłówka oraz takie, w których można ustawić również położenie podnóżka. Proponujemy także luksusowe stelaże z regulacją elektryczną, które dają najwięcej możliwości dopasowania kształtu legowiska do potrzeb i upodobań.

Zapewniamy wysoką jakość oferowanych produktów i gwarantujemy, że proponowane przez nas stelaże drewniane do łóżek mają długą żywotność oraz odporność na naciski. Dzięki precyzyjnie zaprojektowanej i wykonanej konstrukcji oraz wysokiej jakości użytych materiałów, zakupione w naszym sklepie stelaże do łóżek są w stanie zapewnić państwu wygodę i komfort snu przez wiele lat. Dodatkowo wszystkie proponowane przez nas stelaże z drewna do łóżek dostępne są w bardzo konkurencyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą drewnianych stelaży do łóżek, dostępnych w naszym sklepie. Dołożyliśmy starań, żeby można było tutaj znaleźć modele pasujące do różnych typów i wielkości łóżek. Szczegóły na temat możliwości zastosowania poszczególnych stelaży do łóżek znajdziesz w opisach konkretnych produktów. W razie problemów z wyborem lub pojawieniem się jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z pracownikami sklepu, którzy z pewnością udzielą wszelkich informacji na temat oferowanych stelaży z drewna.

Pokaż: Lista / Siatka
Pokaż:
Sortowanie:
Stelaż bez regulacji Arkadia, stelaż o regulowanej twardości. SPECYFIKACJA: Stelaż bukowy..
216,00 PLN
Stelaż bez regulacji Arkadia II, stelaż o regulowanej twardości. SPECYFIKACJA: Stelaż buk..
216,00 PLN
Stelaż bez regulacji Kreta, stelaż wykonany z oddzielnych listew ze sklejki brzozowej. SPECYF..
86,00 PLN
Stelaż bez regulacji Patria, stelaż z drewna klejonego warstwowo. SPECYFIKACJA: Wykonanie..
142,00 PLN
Stelaż bez regulacji Patria II, stelaż z drewna klejonego warstwowo. SPECYFIKACJA: Wykona..
142,00 PLN
Stelaż bez regulacji Tracja, stelaż płaski i sztywny wykonany z drewna naturalnego. SPECYFIKA..
201,00 PLN
Stelaż z regulacją Asyria, stelaż o regulowanej twardości. SPECYFIKACJA: Stelaż o regulow..
257,00 PLN
Stelaż z regulacją Babilon, stelaż o regulowanej twardości. SPECYFIKACJA: Stelaż o regulo..
323,00 PLN
Stelaż z regulacją Docja, wyjątkowo komfortowy i trwały stelaż. SPECYFIKACJA: Jest to wyj..
349,00 PLN
Stelaż z regulacją Macedonia, stelaż wykonany z elastycznych listewek. SPECYFIKACJA: Stel..
1 377,00 PLN
PayPal
slide_raty