Stoliki szklane

Każde pomieszczenie zasługuje na to, by zagościł w nim ciekawy projekt. A wiele tego typów wykonań można znaleźć wśród naszej oferty. Postawiliśmy na nowoczesne, ale i klasyczne stoliki szklane, które dopełnią aranżacji dowolnego pomieszczenia. Znajdą swoje miejsce w małych, skromnych pokoikach, jak i dużych salonach. Blaty o standardowych kształtach, ale także tych nietypowych. Komponujące się z wystrojem klasycznym, tradycyjnym bądź całkowicie nowoczesnym. Drewniane, stylizowane nogi w szerokiej palecie barw bądź też błyszczące, metalowe, wcale nie zimne.

Stoliki z blatem szklanym to wykonania z hartowanego szkła. Twardego i odpornego, na długi czas użytkowania, charakterystycznego. Eleganckie realizacje, które są w stanie podbić serca i gusta najbardziej wymagających właścicieli domowych wnętrz i innych pomieszczeń, w których ów wykonania mają zagościć.

Nasza oferta to wykonania, które doskonale dopełniają wybranej aranżacji. Stoliki szklane do salonu czynią przestrzeń kompletną, wnoszącą posmak luksusu. Nutkę wyrafinowania tak niezbędną w dużych salonach. Z kolei stoliki szklane do pokoju gościnnego sprawiają, iż staje się on przede wszystkim funkcjonalnym meblem, a do tego cieszy oko właściciela.

Proponujemy szereg ciekawych projektów, w niebanalnych wykonaniach. Design za każdym razem przypadający do gustu. Żywa, wyrazista kolorystyka oraz szlachetność gładkiego szkła. Kompozycje, wobec których trudno przejść obojętnie.

Pokaż: Lista / Siatka
Pokaż:
Sortowanie:
 Ława Elia Glass prosta, prostokątna ława do salonu, blat przeźroczysty. Nogi kolor chr..
570,00 PLN
Ława Loren praktyczna ława do salonu w modnych nowoczesnych wybarwieniach drewna  - każdy ko..
500,00 PLN
Nowoczesna ława pokojowa -przeszklony blat z płyty mdf, charakteryzującej się wysoką&nb..
210,00 PLN
Nowoczesna ława pokojowa -przeszklony blat z płyty mdf, charakteryzującej się wysoką estetyką wyk..
210,00 PLN
W nazwie tej ławy zastosowaliśmy sprytny rodzaj gry słownej. Tymus, czyli Ty musisz ją mieć. Jak ..
490,00 PLN
PayPal
slide_raty