Bujaki i Hamaki ogrodowe

Każdy z nas lubi odpocząć po ciężkim dniu. Marzymy wtedy o błogim lenistwie na świeżym powietrzu, najlepiej jest przecież łączyć przyjemne z pożytecznym. Wypoczynek w ogrodzie lub na tarasie mogą nam uprzyjemnić eleganckie i praktyczne różnego rodzaju bujaki i hamaki ogrodowe. W obecnych czasach stały się one bardzo modne. Mamy duży wybór bujaków ogrodowych, które na pewno dodadzą naszym ogrodom specyficzny charakter i urok, będą niewątpliwie jego ozdobą. Wśród tego asortymentu znajdziesz ciekawe kształty i kolory. Oferujemy także szeroki wybór foteli ogrodowych, charakteryzują się stabilną konstrukcją, są trwałe, wygodne i na pewno umilą czas spędzany razem z rodziną, pozwolą się zrelaksować.

Pomyśleliśmy również o rodzinach, które przy swoich domach czy też mieszkaniach mają piękne tarasy, chociaż nie zawsze są one duże i przestrzenne. Doskonałym uzupełnieniem dla nich są bujaki na taras. Produkty z naszej oferty uprzyjemnią Ci czas spędzany na świeżym powietrzu.

Wśród naszych produktów polecamy hamaki ogrodowe, są one na tyle praktyczne, że możesz je zamontować w dowolnym miejscu. Nie jest ważne czy rozwiesisz go w ogrodzie między drzewami, czy na tarasie, bo na pewno uprzyjemni Ci spędzanie wolnego czasu. Można go wykorzystać również z bliskimi na wycieczce na łonie na natury, spełni wówczas rolę bezpiecznego miejsca na krótką drzemkę. Hamak ogrodowy jest łatwy w montażu, nie zajmuje dużo miejsca. Jest produktem wykonanym z wytrzymałych materiałów. W naszej ofercie mamy do wyboru kolor biały lub zielony.

Nasze bujaki, hamaki, fotele ogrodowe gwarantują komfort wypoczynku i bezpieczeństwo użytkowania. Z produktów tych będą zadowoleni zarówno duzi jak i mali. Zapewnią one Tobie dużo radości i satysfakcji.

Pokaż: Lista / Siatka
Pokaż:
Sortowanie:
Bujak Etolin Pet beż - Piękny bujak o stabilnej konstrukcji  z parasolką. Idealny na taras l..
795,00 PLN
Bujak Fantasy - Bujak o nowoczesnym kształcie wyłożony poduszką, idealnie pasujący do ogrodu lub ..
1 335,00 PLN
Fotel Alice Czarny lub Biały- Nowoczesny obrotowy fotel do ogrodu lub na taras. Na komfort wypocz..
635,00 PLN
Fotel Boss Biały - Nowoczesny obrotowy fotel idealny do ogrodu lub na taras. Duże i wygodne podus..
515,00 PLN
PayPal
slide_raty