Pufy dziecięce i młodzieżowe

Wygodne siedzisko to podstawa relaksu. W Twoim domu na pewno są krzesła, być może też fotele. Ale jesteśmy przekonani, że takiego drobiazgu jeszcze u Ciebie nie było! No bo pufy dziecięce, to przecież właśnie taki drobiazg. Niby niewielkie, niby bez specjalnego kształtu, ale jakie wygodne! To taki worek do siedzenia, który stworzyliśmy specjalnie z myślą o maluchach i młodzieży a nawet dorosłych. Mamy jednak na uwadze, że w każdym dorosłym jest trochę dziecka. Jak i to, że po całym dniu zmagania się z rozmaitymi obowiązkami, po prostu masz chęć rzucić się z wysokości – niczym na filmach – i zatopić w mięciutkie siedzenie.

Pufy do pokoju dziecięcego i młodzieżowego naszej produkcji, to przede wszystkim komfort siedzenia. Albo też leżenia. Wypełnione są bowiem specjalnym granulatem, dzięki któremu ów mebel dopasowuje się indywidualnie, do ciała. Co więcej, zewnętrzny materiał może zostać wybrany przez Ciebie. Do woli więc przebieraj pośród barw podstawowych, odważnych kolorów lub też wzorów, które pufę uczynią nieco bardziej elegancką. Worek do siedzenia dla dzieci wpisze się w klimat skrzętnie urządzanych przestrzeni.

Zewnętrzne pokrycie zapinane jest na wygodny zamek błyskawiczny, możesz więc do woli dosypywać bądź też ujmować granulatu. Całość jest przyjazna, przyjemna w dotyku i oczywiście piękna. Łatwa do utrzymania w czystości, co stanowi ważny punkt podczas wyboru wyposażenia do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Nasze pufy dla dzieci i młodzieży spełniają wszystkie marzenia. Mogą spełnić również Twoje! Kto powiedział, że w salonie nie masz prawa urządzić sobie kącika wypoczynkowego? My do tego zachęcamy!

Pokaż: Lista / Siatka
Pokaż:
Sortowanie:
Wypełnienie Kostki stanowi polistyren wycięty w kształcie kostki. Pod spodem znajdują się niskie ..
100,00 PLN
Docenisz moc granulatu po dokonaniu tego zakupu. Worek do siedzenia, który wypełniony jest granul..
245,00 PLN
Produkt idealny do zagwarantowania niepowtarzalnego designu dla chillroomu w Twoim biurze, pomies..
300,00 PLN
Czy marzyłeś kiedyś, aby usiąść na lisie? A może na borsuku? Podejrzewamy, że myślałeś też o przy..
450,00 PLN
PayPal
slide_raty